פרמטרים המשפיעים על מחיר המצבה

June 25 2023doritr

כאשר אדם נפטר, בני המשפחה שלו נדרשים לעסוק בלא מעט סידורים הנוגעים ללוויה שלו, סידורי השבעה וכמובן, לאחר תום ימי השבעה גם בעיצוב המצבה שלו. המצבה של כל אדם היא המקום שבו קרוביו מתייחדים יחד עם זכרו, כאשר הם עולים לקברו. חשוב שהמצבה תהיה מכבדת ביותר וחשוב מאוד שהיא תהיה גל עד של האדם שנפטר.

בכדי לעצב מצבה בצורה הטובה ביותר, חשוב מאוד לפנות לקבלן מצבות מקצועי ומנוסה, אשר יכול לסייע בבחירת מצבה מתאימה בהתאם לדרישות העומדות על הפרק וכמובן, לבצע את מלאכת עיצוב המצבה ומלאכת ההתקנה שלה, בצורה הטובה ביותר.

 מה חשוב לדעת על עיצוב מצבות?

עיצוב מצבות היא מלאכת אומן. מדובר על מלאכה המתבצעת בנסיבות מצערות ביותר, אך בסופו של דבר, אם קרוב משפחה הלך לעולמו, אתם בוודאי רוצים לכבד את זכרו ולבנות עבורו מצבה שתכבד אותו. על כן, אין ספק שחשוב ביותר להשקיע בהליך עיצוב המצבה ולפנות קודם כל לקבלן מצבות מקצועי ומנוסה.

קבלן מצבות יסייע לכם לבחור את האבן המתאימה לעיצוב המצבה, כאשר חשוב ביותר לבחור באבן איכותית, גמישה ועמידה, אשר תסייע לעצב מצבה בצורה שאתם רוצים ותבטיח שהמצבה תהיה תקינה בכל תנאי מזג האוויר השונים. מעבר לסוג האבן הנבחר, יש לבחור את סגנון המצבה, צורת המצבה המדויקת, גודל המצבה וכמובן, מה כותבים על המצבה.

אם אתם תוהים מה כותבים על המצבה, הרי שניתן להיעזר בנוסחים קבועים לרבות: פסוקים שונים שמהללים את האדם הנפטר או לכתוב נוסח אישי שלכם על המצבה הנוגע לנפטר. כמובן שחשוב לכתוב את שמו של האדם, תאריך לידתו ופטירתו.

כמה תעלה לכם מצבה?

מחיר המצבה איננו דבר קבוע והוא יכול להשתנות בהתאם לפרמטרים שונים לרבות: סוג האבן אשר בוחרים עבור המצבה, כאשר ישנן אבנים זולות יותר וישנן אבנים יקרות יותר. גודל המצבה משפיע על המחיר שלה וכן העיצוב של המצבה. מעבר לכך, מה שישפיע על המחיר הוא מספר המילים שתבחרו להטביע על המצבה וכן, האם תבחרו לחרוט את האותיות או להדביק אותן. כמובן שכדאי לדעת כי חריטה עדיפה שכן היא תחזיק מעמד לפרק זמן משמעותי יותר.

גם עיצוב אישי של מצבה הוא בוודאי פרמטר אשר ישפיע על המחיר שלה. מצבות מיוחדות הן מצבות המכילות כמה סוגים של חומרי גלם, אותיות בגדלים מיוחדים, אבנים מיוחדות יותר ועוד. כמובן שיש להוסיף על כל מצבה גם את עלות ההתקנה שלה ואת עלות ההובלה שלה ועל כן, חשוב שתיקחו זאת בחשבון.

הדבר החשוב ביותר בסופו של דבר אם אתם מחפשים מצבות בראשון לציון הוא לבחור קבלן מצבות מקצועי ומנוסה בתחום, אשר יעצב לכם מצבה בהתאם לצרכים שלכם. כמובן שחשוב לבדוק מהי העלות של המצבה שאתם רוצים להתקין, אך חשוב לא פחות לא לבחור בקבלן לא מספיק מקצועי או מנוסה רק בשל מחיר זול יותר שהוא מציע שכן, המטרה היא שהמצבה תהיה מכובדת ומכבדת וכן, שתחזיק מעמד בצורה הטובה ביותר לאורך זמן רב.

Share:

long700

הישארו מעודכנים