אילוף כלבים במרכז-אילוף בתנאי פנסיון

May 01 2023doritr

לא מעט בעלי כלבים אינם מצליחים לאלף את הכלב שלהם באופן עצמאי. בד בד, הם חשים כמובן שאינם יכולים להותיר את המצב כפי שהוא שכן, הכלב שלהם פוגע בבית ובמשפחה כולה בשל ההתנהגות שלו. על כן, אותם אנשים מחפשים סיוע בכל הנוגע לאילוף הכלב ולא פעם מחפשים מאלף כלבים מקצועי שיסייע להם. ישנם מאלפי כלבים אשר מגיעים לבית הלקוח בכדי לבצע את הליך האילוף או פשוט להעניק טיפים יעילים לאילוף לבעלי הכלב, אולם, ישנם מצבים שבהם הכלב דורש אילוף אינטנסיבי יותר ועל כן, האלטרנטיבה הטובה ביותר עבורו היא אילוף בפנסיון.

מהו אילוף בפנסיון וכמה זמן הוא אורך?

אילוף כלבים בפנסיון הוא אילוף המוצע כאמור במתחם חיצוני ייעודי המיועד עבור שהיית כלבים בזמן שבעליהם אינם יכולים לשהות איתם בגין נסיעה ארוכה או כל סיבה אחרת וכן עבור אילוף כלבים.  פרק הזמן שבו אורך האילוף בתנאי פנסיון ינוע לרוב בין שלושה שבועות ועד חודש וחצי וזאת בהתאם לחומרת בעיות ההתנהגות של הכלב וכן בהתאם לפרק הזמן הנדרש בכדי להשיג את תוצאות האילוף. כמובן שחשוב מאוד להבין שעל אף שמדובר על אילוף בתנאי פנסיון, הרי שבכדי לשמר את תוצאות האילוף, בעל הכלב נדרש להמשיך ולעבוד עם הכלב גם לאחר שהוא חוזר מהפנסיון בהתאם להנחיות של מאלף הכלבים. כלומר, הבחירה לאלף את הכלב בפנסיון לא פוטרת את בעליו לחלוטין מאילוף שלו וחשוב להיות מוכנים לכך.

 למי מתאים אילוף כלבים בפנסיון?

כאמור, אילוף כלבים בפנסיון לא אומר שבעלי הכלבים יכולים לנתק את עצמם לגמרי מעבודה עם הכלב שכן, אם כאשר הכלב חוזר מהליך האילוף העבודה עימו לא נמשכת הרי שהתוצאות לא יישמרו לאורך זמן וכבר לאחר פרק זמן קצר הוא ישוב להתנהגות שמלכתחילה הובילה את בעליו לבחור בפנסיון לצורך אילוף. ככלל, כדאי תמיד לנסות ולאלף את הכלב באופן עצמאי אלא אם כן מדובר על בעיית התנהגות מורכבות ומצב קיצון שבו לא מצליחים לאלף את הכלב וזקוקים לעזרה מקצועית. במקרה הזה, אילוף בפנסיון בהחלט יהווה את הבחירה הטובה ביותר וזאת מפני שבמהלכו יחווה הכלב תהליך אינטנסיבי של אילוף מול אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום כאשר המטרה העומדת על הפרק תהיה למגר את בעיית ההתנהגות שלו.

כיצד בוחרים פנסיון כלבים לאילוף?

אם החלטתם לבחור באילוף בתנאי פנסיון, חשוב מאוד שתבחרו את המקום הטוב ביותר עבור הכלב שלכם. בדקו באיזה פנסיון מוצעים התנאים הטובים ביותר, איזה מאלפים עובדים בפנסיון, האם האוכל שהכלב יקבל בפנסיון יהיה איכותי ומזין, האם הוא יקבל את כל צרכיו בצורה הטובה ביותר במקום, האם מדובר על מקום נקי ונעים לשהייה ועוד. את כל הדברים הללו חשוב לבדוק וזאת בכדי לוודא שלכלב יהיה טוב וכן בכדי לוודא שהמטרה שלשמה אתם בוחרים לאלף את הכלב בתנאי פנסיון תושג בסוף התהליך.

 

 

Share:

long700

הישארו מעודכנים