לעצב את הבית בעצמכם Vs לעצב את הבית עם מעצבת פנים

May 01 2023Oded B

עיצוב הבית בעצמכם, מה שנקרא DIY, יכול להיות משימה לא פשוטה, בלשון המעטה. זאת, במיוחד אם אתם לא ממש מכירים את התהליך ולא יודעים באילו צעדים עליכם לנקוט, כדי להגיע לתוצר מוגמר משביע רצון. הנה כמה דגשים ששווה לקחת בחשבון, המשיכו לקרוא.

מצד אחד, לעצב את הדירה לבד זו פעולה משתלמת יותר, מכיוון שלא צריך לשלם עבור מומחיות של מישהו אחר. עם זאת, התהליך של עיצוב דירה לבד דורש גם בדיקות חומרים ועלויות, ניסוי וטעיה והכרה של דרכי עיצוב שונות – דבר שעשוי להצריך כמובן הרבה זמן ואנרגיה. לחילופין, הסתייעות במעצב פנים פותחת אפשרויות עיצוב רבות. באופן כללי, יתרונות עיצוב דירת קבלן בסיוע של מעצבת פנים הם:

  1. ניסיון: מעצבי פנים מצוידים בידע וניסיון מקצועי בתחום, כך שהם מבינים מה עובד הכי טוב ולמה.
  2. זמן: לא רק שמעצבי פנים יכולים לעזור להפוך את החזון למציאות, הם יכולים לעשות זאת מהר יותר מאשר אם הייתם פועלים לבד.
  3. רעיונות: מעצבי פנים יכולים להגות רעיונות יצירתיים כדי לשפר את מרחב המחיה ולהבטיח שהכול יזרום ויתכתב-עיצובית ביחד.
  4. חומרים: שימוש חכם בחומרי גלם יכול לחסוך כסף בעתיד, כמו למשל כאשר בוחרים חומרים שאינם מצריכים תחזוקה תובענית.

מה כולל התהליך של עיצוב פנים לדירת קבלן?

למה בכלל צריך מעצבת פנים כדי לעצב דירת קבלן חדשה? על פניו, אפשר לחשוב שדירת קבלן לא אמורה להצריך עיצוב או שיפוץ שכן היא חדשה. אבל, כשזה מגיע לעיצוב דירה חדשה מקבלן, ייתכן שתופתעו לגלות כי יש לא מעט דברים ופעולות שנכללות בתהליך.

לרוב, התהליך מתחיל בהבנת הצרכים של הלקוחות והבנת סוג העיצוב שהם רוצים לחלל שלהם. משם, צריך לשקול את כל האלמנטים שיעזרו להשלים את המראה הכללי של החלל – כמו רהיטים, אביזרים, פריטי אמנות, תאורה ועוד.

מה היתרונות בעיצוב עצמי של דירה?

בסופו של דבר, גם לתהליך של עיצוב בשיטת DIY יש יתרונות משלו, כאשר בראש ובראשונה, מדובר בחיסכון של עלויות. השירות של מעצבת פנים עשוי להיות לא זול, מה שאנשים לעיתים מעדיפים להימנע ממנו. עם זאת, חשוב לקחת בחשבון, שעיצוב מקצועי יכול לחסוך עלויות בטווח הארוך.

כמו כן, אנשים המעצבים לבדם את דירתם יכולים להנות מהחופש שבבחירת כל סוגי חומרי הגלם השונים. יש לציין, חשוב להבין את כל היתרונות והחסרונות של שימוש בכל חומר גלם לכל מטרה (מה שמעצבי פנים מתמחים בו).

לסיכום, עיצוב דירה לבד או בסיוע מקצועי?

בשורה התחתונה, ההמלצה הכי נכונה היא לקבל סיוע מקצועי, או לכל הפחות – להתייעץ עם מומחים בתחום של עיצוב דירות חדשות מקבלו. באופן זה, תוכלו להנות מהיתרונות הבאים:

  1. תוכלו לעשות סדר בנושא של סוגי חומרי הגלם הניתנים לשימוש.
  2. תוכלו לקבל ייעוץ ללא התחייבות, ורק אח”כ להחליט אם השירות מתאים לכם.
  3. תוכלו להתבונן בתיקי עבודות ולקבל השראה לעיצוב דירתכם.

צריכים סיוע נוסף? צרו קשר עם צוות indesigns לקבלת ייעוץ ללא התחייבות.

Share:

long700

הישארו מעודכנים